FRANCHISE DANIŞMANLIĞI

FRANCHISE DANIŞMANLIĞI


Franchise sistemi, bilgi, deneyim ve konseptinizi yeni yerler açmak ve işletmek için yatırımda bulunan özel kişilere veya kurumlara satmanıza olanak tanır. Franchisor (Franchise veren) kendisine ait olan hizmet veya ürünün satış, dağıtım veya işletme hakkını belirlenen bedeller üzerinden verirken, franchisee (franchise alan) bu şirketin markasını, know-how’ını, işletme yöntemleri ve sistemini satın alır.


La Travelia, kendi işine sahip olmak veya mevcut işlerini franchising yapmak isteyen müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri sunar. Bilgi birikimimiz ve uzman danışman kadromuz ile müşterilerimize başarı için en iyi fırsatı sunan işi bulmalarına yardımcı oluyoruz. Bir Franchise "eşleştiricisi" olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve tercihlerini belirleyerek, onlara seçenekler ve fırsatlar sunarak, Franchise satın alma işleminin tam yol haritasını çıkartmayı ve bu iş ortaklığının kazançlı ve sürdürülebilir olması için çalışıyoruz.


Başarınızı, başarımız olarak görerek en öncelikli hedefimiz, tüm süreç boyunca ilerlemenize yardımcı olmak ve sizin için başarılı bir iş kurmaktır.

Franchise danışmanlığı hizmetlerimiz:

  • Franchise Oluşturma
  • Franchise Geliştirme ve yönetim danışmanlığı
  • Franchise Satış
franchise

close-up-of-a-contract-on-the-office-desk-PC67VL6

FRANCHISE OLUŞTURMA

Franchise sistemi için markanızın özgünlüğü, bütünlüğü, sistemlerinizin sürdürülebilirliği çok önemli olmakla birlikte kalite ve verimliliğin göz önünde tutulması gerekir. Bu sebeple uzman kadrolarımız sizin için markanızın hikayesinden başlayan bu süreci mimari proje, kurumsal kimlik, tedarik zinciri, personel alımı, işletme sistemlerinin doğru kulumu ve reklam faaliyetleri gibi konularda profesyonel bir danışmanlık desteği verir ve ileride kötü sürprizler ile karşılaşmanızın daha ilk baştan önüne geçer. Tüm bu çalışmalar sonucunda ekibimiz tarafından işletmeye özel bir franchise klavuzu ve işletme franchise anayasası oluşturulur.

Teklif Alın
franchise-danismanligi

FRANCHISE GELİŞTİRME VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Mevcut işletmeleri için franchising sistemi kurmayı düşünen, franchise vermek isteyip teknik desteğe ihtiyaç duyan, bu konuda uzman bir rehber arayışında olan müşterilerimiz için mevcut işletmelerini franchising sistemine uygun hale getirmede uçtan uca bir hizmet sunuyoruz. Bu konuda, uzman kadromuz eşliğinde, işletme sistemlerinin eksiklerinin giderilmesi ve marka yaratımı çalışmaları önceliklidir. Başarılarınızı daimi kılacak ve imzanızı taşıyacak olan markanızı işletme hikayenizden başlayarak, mimari proje, kurumsal kimlik, tedarik zinciri, personel alımı, işletme sistemlerinin doğru kulumu ve reklam faaliyetleri gibi konularda profesyonel bir danışmanlık desteği eşliğinde tamamlıyoruz. Daha sonraki aşamada satış ve pazarlamayı geliştirici yöntemlerin oluşturulması veya bu konuda iyileştirmelerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. İşletmenizi ileriye taşıyacak olan bu süreci sürekli takip ederek gelişiminizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Teklif Alın
home_pr_photo_sample_1

FRANCHISE SATIŞ

Franchise satışında en önemli unsur markanızın doğru yaratılması ve franchise sistemine uygunluğu yanında, doğru franchise alıcısı ve doğru lokasyondur. Bu aşamada uzman danışmanlarımız bilgi ve tecrübelerinin yanı sıra, etkili pazar araştırmaları analizleri ışığında sizin için en iyiyi bulmak için çalışırlar. Lokasyon seçiminde markanızın müşteri profili, yerel istatistikler, maliyet ve fiyat/verimlilik faktörleri göz önünde tutulurken, franchise alanın doğru seçimi için mali geçmiş, mesleki yeterlilik ve hatta motivasyon titizlikle incelenir. Doğru tercihlerin yapıldığından emin olunduktan sonra danışmanlarımız çalışmaları neticesinde hazırlanan projeksiyon sunumu gerçekleştirilir. Franchise şartlarının belirlenmesi ve franchise sözleşmenizin hazırlanması uzman hukuk danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Franchise satışı gerçekleşen işletmenizin takip ve teknik desteği, sizi daima ileriye taşıyacak şekilde devam ederek size yeni franchisee’ler kazandırmayı hedefler.

Teklif Alın