BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ?

2016 yılında kurulan La Travelia, dünya çapında iş, eğitim ve seyahat organizasyonlarında uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketidir.

Seyahat odaklı çıktığı bu yolda “eğitim” ve “iş” alanlarında edindiği tecrübeler ile başarılı çözümler sunan şirket kısa zamanda uluslararası alanda önemli işlere imza atmıştır.

Konusunda uzman ekibi, geniş hizmet ağı, hızlı ve verimli çözümleri ile kaliteli hizmeti harmanlayan La Travelia müşterilerine daima güven vermiştir.

Güçlü iş ağımız sayesinde maliyetlerinizin azaltılmasının yanı sıra beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak kurumsal anlaşmaları ve satın almaları sizin için gerçekleştirmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Yurt dışı iş danışmanlığı hizmetlerimiz dahilinde Franchise danışmanlığı, Konsept ve Marka danışmanlığı, İş Geliştirme ve Pazarlama Faaliyetleri, İş Seyahatleri Yönetimi sunmaktayız. Yatırım ve kuruluş aşamalarında markalara danışmanlık desteği vermek yanında, gelişmiş veya gelişmekte olan markaların yerel, ulusal veya uluslararası pazarlarda tanınmasını sağlamak, markalara doğru ve güçlü iş ortakları ile yeni şubeler kazandırmak hedefindeyiz. Ayrıca bu gelişim sürecinin sürekli takibi ile büyüme ve istikrarı devamlı kılarak uçtan uca bir hizmet sunmaktayız.


la-travelia-blue

LA TRAVELIA

Şirketimizin diğer bir ana faaliyet konusu olarak, yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimiz ile 7’den 70’e her seviyeden adaya uygun dil eğitimi programları yanında, yüksek öğrenim ve mesleki kariyer planları olan öğrencilerimiz için de özel programlar sunmaktayız. Eğitim programlarımızda uçtan uca hizmet prensibi ile öğrencilerimizin vize işlemleri, uçak bileti, havalimanı karşılama ve transfer, dil kursu, konaklama, yemek, aktivite ve geziler gibi tüm ihtiyaçlarını karşılama konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

EKİBİMİZ

Timur Özçıngırak

Kurucu / Genel Müdür


Timur Özçıngırak 15 yılı aşkın tecrübe edindiği turizm sektörüne uluslararası frankofon seyahat acentalarında operasyonel görevlerde çalışarak başlamıştır. Gıda Mühendisliği bölümü mezunu olan Timur Özçıngırak ayrıca restoran işletmeciliği, mağaza müdürlüğü gibi yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.
Kariyerine, edindiği bilgi ve tecrübeler doğrultusunda danışmanlık alanında devam etme kararı alarak 2016 yılında La Travelia şirketini kurmuş olup, o günden bu yana başarı ile şirket yöneticiliği görevini sürdürmektedir.
Devamını Oku

Bülent Uraz

Ticari Danışman


İzmir Saint Joseph Lisesi mezunu Bülent URAZ, Yüksek Öğrenimini Strasbourg Üniversitesi Hukuk Fakültesinde devam ediyor. Ekmek Üstü markasının kuruculuğunu yapan URAZ, gazetecilik ve hukuk alanındaki tecrübelerinden sonra Ağustos 2018’de La Travelia’nın danışman kadrosuna girdi. URAZ Firmamızın Fransa temsilciliğini yapmaktadır.

Nicolas Charara

Franchise Danışmanı


29 yıllık zengin kariyerinde işletme yöneticliği dahil uluslararası franchise ağlarının oluşturulması ve geliştirilmesi görevlerinde bulunmuştur. 15 yıl boyunca Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Güney Doğu Asya’da operasyonel olarak restoran işletmeciliği sektöründe çalışan Nicolas Charara, 5 yıllık genel yönetim ve 9 yıllık uluslararası Franchise danışmanlığı dahil 14 yıl boyunca stratejik önem arz eden görevlerde bulunmuştur.
Uluslararası Franchise Ağı Geliştirme Misyonu dahilinde dünya çapında Chili’s, Domino’s Pizza, Marble Slab Creamery, Sizzler, Telepizza, Esquires Coffee House, Fuddruckers, Zyng, Bubble Tea, Movenpick Ice Cream, ICAF gibi markaların 95’in üzerinde şubesinin açılmasını sağlamıştır. Restoran konsept yaratımı alanında ise; The Burger Factory, Kamoun, Bubble Tea, Karaoke Box, Yogo, BioTeafull, Pool Up gibi birçok markanıın danışmanlığını üstlenmiştir. Uzmanlık alanı olan Franchise danışmanlığında engin tecrübelere sahip olan Nicolas Charara Al Tayyar Travel Agency, B Design, ICAF, La Maison du Savon de Marseille, Doc’Biker, Repar’store, Pidélice, Kid’sparadis, Studio Grenadine, Eggette markalarına Franchise geliştirme konusunda danışmanlık vermiş olup aynı zamanda Nestlé OOH, Movenpick Ice Cream, ICAF coffee firmalarının tedarik zinciri yönetimini gerçekleştirmiştir.
Devamını Oku